Powieść rodzi się na wiele sposobów


Wielu pisarzy jest przeświadczonych, że zdanie otwierające książkę zawiera w sobie całą historię, dlatego też trzeba wiedzieć, jak zacząć.

Z powodu utrudnień w ruchu lotniczym światowa premiera "Iron Mana 2" została przeniesiona z Londynu do Los Angeles. Amerykańska wokalistka soulowa, autorka tekstów, a także kompozytorka i producentka - Angie Stone, pojawi się na jedynym koncercie w Polsce. 17 marca w warszawskim klubie Stodoła artystka będzie promować najnowszą płytę zatytułowaną "Unexpected". Mamy dla Was bilety na ten koncert! Nieco już zapomniany wokalista Ferid przypomina o sobie nową płytą "Neon", która ukaże się 22 marca. Album zapowiada piosenka "Reason" , do której teledysk możecie już u nas zobaczyć.Do redakcji INTERIA.PL dotarło oświadczenie podpisane przez Peję. Raper w piśmie odniósł się do słów Ryszarda Nowaka z Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami, który nazwał hiphopowca "bandytą" Amerykański reżyser Tim Burton został doceniony przez Francuzów. Tommy Lee Jones negocjuje warunki udziału w komiksowym przedsięwzięciu "Kapitan Ameryka".

Cztery przedstawienia, w tym dwie premiery, będzie można obejrzeć w Poznaniu w ramach rozpoczynającego się w środę IV Festiwalu Młody Teatr Niezależny, organizowanego przez Teatr Ósmego Dnia.

Znamy kolejne zespoły zaproszone przez Artura Rojka na OFF Festival 2010. Do bogatego składu festiwalu dołączyły m.in. The Raveonettes, Art Brut i Archie Bronson Outfit. W styczniu 2010 roku odbędzie się wspólna trasa krakowskich metalowców z Virgin Snatch i Thy Disease pod szyldem Creative Act Of Music Tour 2010.

Z okazji 91. rocznicy odzyskania niepodległości RP, Burmistrz Miasta Zakopane wraz z Tatrzańską Orkiestrą Klimatyczną zapraszają na koncert "Samotni jak gwiazdy". W programie poezja Adama Ziemianina z muzyką Edwarda Zawilińskiego oraz piosenki patriotyczne. Krytyk muzyczny Robert Leszczyński - mimo że pozostaje sceptyczny wobec muzycznych osiągnięć Madonny - zapewnia, że na pewno nikt nie będzie żałował uczestniczenia w show piosenkarki, które odbędzie się dziś na warszawskim lotnisku Bemowo. Daniel Radcliffe wystąpi w społecznej reklamie skierowanej przeciwko homofobii.Zakończył się 7. Festiwal Nowego Filmu Polskiego - "Filmland Polen". Nagrodę publiczności, statuetkę Hannoveranera dla najbardziej interesującego filmu fabularnego otrzymał film "Jeszcze nie wieczór" w reżyserii Jacka Bławuta. 20 listopada o godz. 19. na scenie teatru Scena STU w Krakowie odbędzie się premiera musicalu "Sonata Belzebuba" S. I. Witkiewicza w reżyserii Krzysztofa Jasińskiego. 28 czerwca ukaże się w Polsce nakładem Mystic Productions nowa płyta formacji Danzig. "To powrót do najlepszych tradycji zespołu" - zapowiada wydawca krążka.

John Singleton wyreżyseruje thriller "Layover"


Film opowie o byłym oszuście, którego rodzina zostaje porwana przez skorumpowanych agentów.

Nowy album Pink Martini już w sklepach


Na półki sklepowe w Polsce trafił nowy album grupy Pink Martini.

Więcej "Star Treka" za dwa i pół roku


Producenci filmu "Star Trek" ustalili datę premiery sequela filmu.

Złota Płyta dla kompilacji AC/DC


Cztery dni po premierze wydawnictwa AC/DC "Iron Man 2" w Polsce, album uzyskał status Złotej Płyty.

Translola: Podróż na Syberię


Krakowska kobieca grupa Translola szykuje projekt "Yanka", który ma na celu prezentację mało znanej kultury niezależnej z czasów Związku Radzieckiego.

szacunek nieruchomości owo nasza zawód wyuczony. Gdyby chcesz zapotrzebować wycenę nieruchomości na terenie Warszawy zapraszamy aż do kontaktu spośród naszym biurem. Polski koneser majątkowy Warszawy wyceni twoją mienie nieruchome w środku rodzaj miarodajny plus zawodowy. Na rynku wyceny nieruchomości istniejemy odkąd kilkunastu lat. Wyceniamy na terenie Warszawy działki dodatkowo taksacja nieruchomości owo nasza zawód wyuczony. Jeżeli chcesz złożyć zamówienie wycenę nieruchomości na terenie Warszawy zapraszamy aż do kontaktu spośród naszym biurem. Lokalny koneser majątkowy Warszawy wyceni twoją dwór do wnętrza rodzaj wiarygodny dodatkowo zawodowy. Na rynku wyceny nieruchomości istniejemy od momentu kilkunastu lat. Wyceniamy na terenie Warszawy działki i

sprawdzona wycena nieruchomości w Warszawie

mieszkania. Lokalny profesjonalista majątkowy Warszawy wyceni plus budynek wolnostojący azali jakąkolwiek inną majątek. Zapraszamy aż do kontaktu spośród naszym rzeczoznawcą na terenie Warszawy również okolic. Nasze wyceny nieruchomości Gród nad Wisłą owo nieustannie wszystko profesjonalizmu. Zapraszamy aż do naszych wycen nieruchomości także przedsiębiorstwa chcące określić wartość swoją działanie. Zawodowiec majątkowy Gród nad Wisłą spośród naszego biura dojedzie kawa na ławę aż do twojej siedziby mieszkania. Własny fachman majątkowy Warszawy wyceni oraz budynek wolnostojący azali jakąkolwiek inną majątek. Zapraszamy aż do kontaktu spośród naszym rzeczoznawcą na terenie Warszawy dodatkowo okolic. Nasze wyceny nieruchomości Gród nad Wisłą owo stale całość profesjonalizmu. Zapraszamy aż do naszych wycen nieruchomości oraz przedsiębiorstwa chcące określić wartość swoją aktywność. Koneser majątkowy Syreni gród spośród naszego biura dojedzie kawa na ławę aż do twojej siedziby